Ректор Ю.Л. Бошицький привітав студентський та науково-педагогічний колектив РІ КУП НАНУ з Днем юриста

13 Жовтня, 2014

З цієї нагоди у великій конференц-залі інституту відбулися урочисті збори, які відкрив керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук. У своєму виступі він підкреслив особливий статус цього свята у юридичних колах, а також окреслив напрямки подальшого розвитку КУП НАНУ, серед яких: розширення співпраці із зарубіжними вишами, укладення меморандумів про співробітництво,  проведення спільних науково-практичних конференцій, керівництво видавничою діяльністю,  удосконалення матеріально-технічної бази тощо. Багато уваги у виступі було приділено участі делегації РІ КУП НАНУ у Першій міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі».

У рамках проекту «Формуй юридичну бібліотеку зі студентських лав» В.Л. Якимчук від імені ректора Ю.Л. Бошицького вручив подарунки кращим студентам інституту – Вікторії Богданець, Наталії Нітковець,Ніні Христенко, Олександру Давидовичу, Галині Ільчук, Ользі Доманській, Тетяні Микосянчик та ін. Подарунки також отримали завідувачі кафедр інституту.