Ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького визнали головним юридичним педагогом Рівненської області

29 Серпня, 2012

Вже традиційно до Дня Незалежності України відомий рівненський видавничий дім «ОГО» проводить загальнообласний рейтинг «ТОП 20: найвпливовіші люди Рівненщини» . До рейтингу потрапляють зазвичай особистості, що приносять значний внесок у розвиток регіону.
     Нам надзвичайно приємно, що цьогоріч до рейтингу потрапив Заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України, професор, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький.
     Як зазначили автори проекту «ТОП 20: найвпливовіші люди Рівненщини»:
     «Роль Юрія Бошицького у становленні та розвитку Рівненського інституту Київського університету права НАН України важко переоцінити. Адже саме під його керівництвом навчальний заклад отримав друге дихання — повністю відремонтований сучасний навчальний корпус, впроваджені нові методики навчання та високий рівень якості освіти студентів».

Тож вітаємо Вас, Юрію Ладиславовичу,
з визнанням Вашої наполегливої роботи задля
 розвитку юридичної освіти!