РІ КУП НАНУ оголошує проведення Конкурсу робіт на здобуття Премії імені Академіка Всеукраїнської Академії наук,доктора права Оникія Малиновського

26 Грудня, 2011

Рівненський інститут Київського університету права Національної академії наук України оголошує проведення чергового Конкурсу наукових робіт з права на здобуття Премії імені Академіка Всеукраїнської Академії наук, доктора права Оникія Малиновського.    Конкурс наукових робіт з права (далі – Конкурс) проводиться з метою активізації наукової роботи школярів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній та інших формах науково-дослідної діяльності.  На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи старшокласників з актуальних проблем права, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення. На Конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій відомств і установ.   Конкурс проводиться у два етапи:1) до 22 лютого 2012 р. – подання заявок на участь у конкурсі та робіт з метою їх рецензування незалежними експертами;2) 22 березня 2012 р. – публічний захист робіт претендентами та їх нагородження.   Заявка на участь повинна містити такі дані:   – прізвище, імя та по-батькові конкурсантки або конкурсанта;   – назва теми наукової роботи;   – прізвище, імя та по-батькові наукового керівника;   – назва навчального закладу;   – поштова адреса, електронна адреса, телефон конкурсантки або конкурсанта.  Вимоги до наукових робіт (робота має бути ОБОВ’ЯЗКОВО оформлена у відповідності до зазначених вимог; формат роботи також буде врахований конкурсною комісією):   – оформлення тексту – у Microsoft Word для Windows;   – обсяг роботи не повинен перевищувати до 30 сторінок без додатків і списку використаних джерел і літератури;   – поля: верхнє, нижнє, праве – 20 мм, ліве – 15 мм;   – шрифт – Times New Roman, кегль – 14; інтервал між рядками – 1,5;   – оформлення роботи (вступ, основна частина, висновки, список літератури і використаних джерел) має відповідати вимогам ВАК;    – назва файлу в електронному варіанті повинна містити прізвище автора в англійській транслітерації.   Роботи можна подавати:   1)    поштою за адресою: вул. Короленка, 5, м. Рівне, 33028;   2)    електронною поштою: rilaw@ukr.net.

Положення про конкурс

Оргкомітет