РІ КУП НАНУ отримав срібну медаль в номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді»

22 Квітня, 2016
     З 14 по 16  квітня  2016 р. за сприянням Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та товариства «Знання» відбулась Міжнародна виставка вищих навчальних закладів «Освіта та кар’єра – 2016».  Основною метою виставки є формування суспільного інтересу до освіти, популяризація досягнень та здобутків університетів, інститутів, коледжів  України,  обмін професійним досвідом у сфері вищої освіти, формування єдиного українського  освітнього простору.

Рівненський інститут  КУП НАНУ представив матеріали на розгляд конкурсної номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді»  та був удостоєний нагороди – срібної  медалі  у вказаній  номінації.

Ректор, заслужений юрист України, професор Юрій Бошицький, урочисто відкриваючи  VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», яка проходила в Рівному 20 квітня 2016 року, щиро привітав колектив Рівненського інституту та вручив почесну  нагороду, висловлюючи сподівання на подальшу гідну оцінку роботи найбільшого відокремленого структурного підрозділу Київського університету права.