РІ КУП НАНУ спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Рівненській області підготували тематичну виставку в рамках проведення Тижня права

7 Грудня, 2016

Щороку в тиждень, що включає День прав людини, з метою запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення в Україні сильної, демократичної, правової держави, проводиться Всеукраїнський тиждень права.
     Рівненський інститут Київського університету права НАН України, долучаючись до відзначення цієї події, проводить цикл заходів, одним з яких є тематична книжкова виставка «Реалізація конституційних гарантій прав та  свобод громадян України». До слова, це спільний захід бібліотеки РІ КУП НАН України та Головного територіального управління юстиції в Рівненській області. Завідувач бібліотеки О.П.Сіончук відзначила ефективність такої співпраці, яка набирає все нових форм задля підвищення рівня правової культури та правової свідомості не лише студентської молоді, а й населення міста та області загалом.

За словами провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно- правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Лушнікової – Кваши Наталії Володимирівни, видання, представлені на виставці, поширюють практичну, наукову та науково-методичну правову інформацію, містять  нормативні акти за предметом регулювання суспільних відносин та практики застосування чинного законодавства, що , безумовно, допомагатиме підвищенню  рівня практичних знань, умінь і навичок студентів юридичного факультету.
.