РІ КУП НАНУ відвідала координатор з реінтеграційної програми для постраждалих від торгівлі людьми Громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Т. Білковська

1 Грудня, 2020

Зустріч з студентами 1-2 курсів проведена на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111, та з дотриманням карантинних обмежень.
   Директор Рівненського інституту КУП НАН України Якимчук В.Л. у вступному слові окреслив основні фактори, які сприяють торгівлі людьми, та наголосив на проблемі латентності цього злочину.

dsc_9240.jpg
dsc_9243.jpg

dsc_9241.jpg

Пані Тетяна модерувала визначення студентами напрямів ймовірної торгівлі людьми та ризиків потрапляння до недобросовісних працедавців. Координатор ГО «Центр «Чайка» розповіла про невдалий досвід працевлаштування за кордоном осіб-жителів Рівненщини, які перебувають на супроводі у громадській організації. Під час зустрічі студенти дізналися про види допомоги для жертв торгівлі людьми, що надаються як державними органами, так і громадськими організаціями; заходи, які вживаються Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у напрямку попередження, виявлення жертв торгівлі людьми та допомоги цим особам. З метою профілактики фактів торгівлі людьми студентам запропоновано наочний матеріал, брошури з настановами про порядок дій при виїзді за кордон з метою працевлаштування та поради щодо поведінки у випадку настання непередбачуваної кризової ситуації. Фільм «Життя на продаж», який був продемонстрований, не залишив нікого з присутніх байдужими до даної проблеми.
    Адміністрація Рівненського інституту Київського університету права НАН України вдячна Громадській організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» та Тетяні Білковській за проведену зустріч з студентами та сподівається на плідну співпрацю під час наступних заходів навчального закладу.