РІ КУП НАНУ відвідали представники грузинської наукової еліти Гурам Чачанідзе та Ібраїм Дідманідзе

1 Грудня, 2015

Візит відбувся у рамках міжнародної співпраці між Батумським державним університетом імені Шота Руставелі та КУП НАНУ, ініційованої  ректором,  професором, Заслуженим юристом України  Юрієм Ладиславовичем Бошицьким.

Почесні гості – професори Батумського університету Гурам Чачанідзе та Ібраїм Дідманідзе ? таким чином вирішили поглибити своє знайомство з діяльністю Київського університету права НАН України. Зокрема Гурам Чачанідзе є Президентом наукового фонду «Інтелект», академіком Міжнародної академії інформатизації при Організації Об’єднаних Націй, членом Академії педагогічних наук Грузії, а  Ібраїм Дідманідзе очолює  напрям інформаційних технологій центру мов та інформаційних технологій означеного університету.

Екскурсію для них провів керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук.

Грузинські вчені відзначили високу матеріально-технічну оснащеність навчального процесу та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.