РІ КУП НАНУ відвідав академік Національної академії правових наук України Олег Володимирович Зайчук

13 Лютого, 2020

Візит Олега Зайчука є неабиякою честю для інституту. Достатньо зважити на регалії  поважного гостя – Заслужений юрист України , лауреат Премії імені Ярослава Мудрого , член редакційних колегій наукових журналів «Юридична наука», «Бюлетень Міністерства юстиції України», член науково-методичної ради при Генеральній прокуратурі України, член міжвідомчої групи з підготовки Міграційного кодексу України, член Атестаційної колегії МОН України тощо.

dsc_8222.jpg

dsc_8224.jpg

dsc_8225.jpg

Візит відбувся у рамках співпраці з Київським університетом права НАН України,  концепція діяльності якого побудована на інтеграції юридичної освіти і фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права. Предметом зустрічі стала професійно-освітня  діяльність інституту  та  її перспективи, адже  інститут є нині визнаним флагманом юридичної освіти на Рівненщині, що здійснює підготовку висококваліфікованих юристів для державних, правоохоронних, органів, виконавчої влади, судових органів, органів прокуратури, нотаріату, адвокатури, державної митної та податкової служб, охорони прав споживача, авторських прав, будівельного бізнесу, сфери консалтингової діяльності, сфери ринкової економіки, наукової діяльності та ін.

dsc_8230.jpg

dsc_8227.jpg

dsc_8223.jpg

Про досягнення закладу розповів директор Володимир Якимчук, який продемонстрував гостеві матеріально-технічну базу інституту, сучасні конференційні зали, залу судових засідань, модернізовані аудиторії, гуртожиток, студентську капличку  тощо. Екскурсія справила на гостя незабутнє враження. Олег Зайчук висловив свою готовність до подальшої співпраці, оскільки зв’язки із Київським університетом права, що  підпорядкований Національній академії наук України, є тривалими і  конструктивними. Гість підкреслив вагомий особистий вклад  ректора Юрія Бошицького, зусиллями якого університет утримує провідні позиції в освітньому юридичному просторі України.