РІ КУП НАНУ вітає представників патентно-правової фірми

18 Грудня, 2019

Керуючий партнер патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», президент Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) Антоніна Пахаренко-Андерсон обговорили з ректором Київського університету права Національної академії наук України (КУП НАНУ), професором Юрієм Бошицьким  поглиблення співпраці в рамках партнерського меморандуму, підписаного в 2015 році, який має на меті співробітництво у сфері забезпечення захисту прав інтелектуальної власності (ІВ). У ході зустрічі сторони окреслили нові просвітницькі проекти для популяризації ІВ серед старшокласників та студентів як на базі КУП НАНУ, так і на базі Рівненського інституту КУП НАНУ.

dsc_7832.jpg

dsc_7836.jpg

dsc_7843.jpg

dsc_7853.jpg
 dsc_7857.jpg
 dsc_7859.jpg

І от 13 грудня 2019 року до Рівненського інституту завітали представники цієї відомої фірми,( яка до речі вкотре ввійшла до рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2019»). Для них була проведена екскурсія приміщенням інституту, директор РІ КУП НАНУ Якимчук Володимир Леонович окреслив основні напрямки перспектив розвитку вузу, його навчально-наукову діяльність, матеріально- технічну базу, тощо.

dsc_7862.jpg
dsc_7864.jpg

dsc_7879.jpg

За словами Вероніки Березанської – начальника відділу реклами та зв’язків з громадськістю фірми «Пахаренко і партнери», Рівненський інститут Київського університету права як структурний підрозділ КУП НАНУ, може стати достойним партнером у вирішенні питань  по забезпеченню захисту прав ІВ в межах підтримки діяльності UAACP.