Рівненський інститут КУП НАН України долучився до заходів, приурочених Тижню права

10 Грудня, 2017
    Відповідно до Указів Президента України «Про Національну програму правової освіти населення»,  «Про затвердження Національної стратегії у сфері прав людини» та Наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 18.10.2017 р. за № 452, педагогічні та науково-педагогічні працівники Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли активну участь у проведенні Тижня права, який проходив з 04.12.2017 р. по 08.12.2017 р.

t1s.jpg
t2s.jpg

t3s.jpg

Зокрема, доцентом кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ Ткачуком В. Є. було проведено лекції-уроки на тему : «Права людини», змістове наповнення яких включало у себе історію розвитку та становлення прав людини, проведення порівняльного аналізу міжнародних та вітчизняних практик формування захисту прав людини. У лекційному матеріалі викладач звернув особливу увагу на розвиток вітчизняної правової думки з цього питання. Виступ Ткачука В. Є. спрямовувався на детальне ознайомлення учнів старших класів із політичними, соціально-економічними правами громадян та правом на самовизначення народів і націй. Неабиякий інтерес присутні проявляли до практики реалізації права на освіту, на працю, захисту від кримінального переслідування та особисту недоторканність.

t4s.jpg

t5s.jpg

Окрім подачі лекційного матеріалу, доцент надавав ґрунтовні відповіді щодо діяльності РІ КУП НАНУ, його структурних підрозділів, матеріально-технічної бази, науково- педагогічного складу, що, безумовно, стало доповненням до проведення профорієнтаційної роботи вузу.