Рівненський інститут КУП НАН України проводить спільні заходи з місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги

3 Лютого, 2022

Між Рівненським інститутом КУП НАН України та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненський області існує багаторічна та тісна співпраця. Спільні наукові та суспільні заходи, волонтерська діяльність забезпечують ефективне здобуття вмінь та навичок студентами щодо практичної правничої діяльності, зокрема надання юридичної допомоги особам, які опинились у скрутній життєвій ситуації.

img-3df7ad880c55ec726653561dd3ce726e-v.jpg

img-d0e8a4bdd4dbb62fdede7ced092ae681-v.jpg

Для взаємовигідного співробітництва у галузі освіти та науки, а також для інформування учнів старших класів про роботу місцевих центрів з надання БВПД та можливості здобути юридичну освіту для подальшого працевлаштування представники РІ КУП НАН України та Сарненського місцевого центру з надання БВПД провели захід у стінах ліцею «Лідер».
   У межах реалізації проєкту відновного правосуддя «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» директор сарненського центру Юлія Міхнова розповіла, що основним завданням центру є створення рівних можливостей для доступу осіб, в тому числі неповнолітніх, до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме забезпечення надання таких видів правових послуг як захист, здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру.
   Своєю чергою, під час заходу представники інституту, а саме завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук, завідувач навчальної частини Ольга Давидюк, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Дикун надали учням 10-11 класів профорієнтаційні матеріали та розповіли про переваги навчання у Рівненському інституті КУП НАН України.