Рівненський інститут КУП НАН України запрошує на навчання для здобуття ступеня «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю 081 «Право»

9 Серпня, 2021

Рівненський інститут Київського університету права НАН України єдиний в регіоні спеціалізований правничий державний навчальний заклад, який готує фахівців освітнього рівня «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю 081 «Право».  Форми навчання: денна, заочна.
   Триває робота приймальної комісії Рівненського інституту КУП НАН України. Плідна робота всього колективу, навіть в умовах карантинних обмежень, надала можливість охопити рекламним матеріалом і інформацією школи м. Рівне та Рівненської області. Актуальна й змістовна інформація на сайті інституту і у соціальних мережах збільшила географію подання заяв в базі ЄДЕБО, щодо участі в конкурсі, адже нині тут за заявами представлені Волинська, Житомирська, Кіровоградська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька й Чернігівська області.

vstup1.jpg

reklama.jpg vstup2.jpg

Наголосимо, що до 13 серпня 2021 року триває другий етап подачі документів на заочну форму навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, спеціаліста й магістра здобутого зі іншою спеціальністю, а також за скороченою програмою на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста здобутого за спорідненою спеціальністю.

За довідками звертайтесь в приймальну комісію, яка працює з 09.00 до 17.00 з понеділка до п’ятниці та з 9.00 до 15.00 у суботу.

Наша адреса: м. Рівне, вул. Короленка 5. Довідки за телефонами:(0362) 62-04-62, (0362) 62-05-89: 098-894-12-70, 067-360-89-95