Рівненський інститут КУП НАНУ оголошує набір слухачів на підготовчі курси 2013 – 2014 навчального року!

10 Вересня, 2013

До уваги учнів 11 класів та їх батьків!

Рівненський інститут КУП НАНУ оголошує набір слухачів
на підготовчі курси  2013 – 2014 навчального року!

Головне завдання цих курсів – забезпечення конкурсного відбору для навчання в університеті найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів та якісна підготовка слухачів підготовчих курсів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень у формі тестування.
     Сьогодні підготовчі курси інституту пропонують учням 11 класів та випускникам минулих років підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: українська мова і література, історія України та англійська мова.
     Прийом документів з 5 вересня. Початок занять з 1 листопада. Заняття проводяться в центрі міста, що є дуже зручним для слухачів.

Для вступу необхідно подати:
• заяву на ім’я ректора;
• договір про навчання (укладається в інституті);
• дві фотокартки 3х4;
• ксерокопії паспорта (с. 1, 2, 11) або свідоцтва про народження вступника;
• ксерокопія паспорта одного з батьків;
• довідка зі школи.

Наша адреса: м. Рівне, вул. Короленка, 5.
Довідки за тел.: (0362) 62-04-48; 62-04-62; 26-66-14; (068)323-18-16