Рівненський інститут КУП НАНУ відвідав генеральний директор Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського Олексій Семенович Онищенко

25 Вересня, 2012

Вже традиційно відвідують Рівненський інститут КУП НАНУ відомі особистості. Так, 24 вересня до інституту з робочим візитом завітав генеральний директор Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського Олексій Семенович Онищенко.
     Олексій Семенович провів зустріч із керівництвом Рівненського інституту КУП НАНУ, під час якої обговорили перспективи розвитку вищу у Західній Україні. Пан Онищенко зазначив, що саме Рівненський інститут має значний потенціал до підготовки більшої кількості правників на високому професійному рівні.
     Також була проведена ознайомча екскурсія у стінах оновленого корпусу. Тільки збудована конференц-зала, відремонтовані гуртожитки, оновлений фасад справили враження на гостя.

Мабуть, найбільше запам’яталась зустріч зі студентством РІ КУП НАНУ, адже молоді люди привітно зустріли Олексія Семеновича і розповіли, що пишаються тим, що мають можливість навчатись у такому сучасному прогресивному вищі.