26 Березня, 2013

Рівненський інститут КУП НАНУ взяв участь у ярмарку професій та освітніх програм, яка проходила у Вододимирці, Дубровиці та Сарнах. Представив навчальний заклад спеціаліст відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки Київського університету права НАН України Олександр Петрович Пилипчук, який розповів присутнім абітурієнтам про навчальний заклад, умови вступу до нього, матеріально-технічну та науково-методичну базу. Також було продемонстровано відеоролик, який викликав неабияке пожвавлення серед присутніх, окремі з них дізналися про навчальний заклад вперше. На завершення випускникам шкіл були роздані кольорові буклети та листівки із запрошенням здобути вищу юридичну освіту у Рівненському інституті КУП НАНУ.