Рівненський інститут Київського університету права НАН України долучився до акції Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді “Готуємо дітей до зими”

31 Жовтня, 2013

a1.jpeg   Благодійну акцію “Готуємо дітей до зими” Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить спільно з Рівненським інститутом КУП НАН України, Рівненським обласним та Рівненським міським осередками “Ліги соціальних працівників України” вже не вперше.
   Цей рік не став винятком. Благодійна акція “Готуємо дітей до зими” передбачає збір дитячих речей (одягу, взуття) та надання адресної допомоги дітям з сімей, які перебуваютьу складних життєвих обставинах.
a2.jpg   Дорогі студенти, викладачі та рівняни! Якщо ви маєте непотрібні вам теплі речі (взуття, ковдри, шкарпетки, шапки), будь ласка, принесіть їх до РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КИЇВЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАН УКРАЇНИ, кабінет № 319.
   Акція триває з 31 жовтня до 20 листопада 2013 року.

Давайте разом подаруємо тепло нашого серця тим, хто цього потребує!

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності
РІ КУП НАН України