Рівненський інститут Київського університету права НАН України відвідали відомі європейські науковці

28 Листопада, 2012

Майстер-класи відомих європейських науковців у Рівненському інституті КУП НАНУ вже стали традиційними. Керівництво закладу  глибоко переконане, що висококваліфікований спеціаліст-юрист має  бути всебічно розвиненою особистістю. Адже в епоху комп’юретизації та інформатизації, значної  конкуренції на ринку праці престижну роботу отримують тільки ті, хто глибоко оволодів юридичними знаннями, має  ораторські здібності,  високий рівень аналітичного мислення  і обов’язково  вільно володіє кількома  іноземними мовами.
     Яка ж користь від зустрічей з іноземними науковцями для студентів? По-перше, це можливість підвищити рівень знання іноземної мови. По-друге, сприятливе середовище для розвитку компетентенісної обізнаності у сфері юриспруденції. По-третє, це спілкування з науковою інтелігенцією світу, котра є  гідним прикладом для наслідування. По-четверте, це пізнання світу, який дотепер був маловідомим. І тут  вплив майстер-класів не можна недооцінити.

23 листопада 2012 року почесними гостями Рівненського інституту КУП НАНУ стали ректор КУП НАНУ, Заслужений юрист України, професор Юрій Бощицький,  професор Герберт Кьоек, декан юридичного факультету університету м. Лінц (Австрія), професор університету ім. Короля Хуана Карлоса (Мадрид, Іспанія) Кристина Герміда дель Лано. У великому конференц-залі з метою  познайомитися з європейськими  напрацюваннями у галузі конституційного права зібралось більше сімдесяти студентів. Спілкування відбувалося англійською мовою. Студенти  цікавилися не тільки специфікою побудови європейської правової системи, а й перспективою втілення власних правничих ініціатив за кордоном. Після майстер-класу гостей запросили на відкриття виставки картин з бурштину рівненських майстрів під назвою  «Рівненщина – бурштиновий край України», що була організована холі інституту.

До приїзду науковців готувались також і працівники бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ,  які у приміщенні бібліотеки підготували  виставку книг австрійських та іспанських авторів. Професор  Герберт  Кьоек  був приємно вражений як фондом бібліотеки, так і високим рівнем  кваліфікації її працівників.

Радник ректора
Віта Грицюк