РОБОЧА НАРАДА КОЛЕКТИВУ РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАН УКРАЇНИ

8 Квітня, 2024

4 квітня 2024 року відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького та делегації Київського університету права НАН України із колективом Рівненського інституту.

Під час робочої наради розглядалися питання на звернення колективу Рівненського інституту щодо оновлення освітньої програми. Разом з тим, обговорювалися питання вступної кампанії 2024 року, наповнення інформаційно-освітнього середовища закладу.

З інформацію про розвиток закладу за останній рік; організацію  та якість навчання; покращення якісного складу викладачів; наукової роботи; наближення показників діяльності закладу до акредитації у 2027-2028 н.р.; покращення матеріально-технічної бази виступив директор інституту Іван Вєтров.

Цікавим досвідом проведення рекламних кампаній поділився керівник навчального центру Гранд Борис Петрушин.

Представники Київського університету права НАН України провели робочі зустрічі з відповідними керівниками підрозділів Рівненського інституту: кафедр, навчального відділу, юридичної клініки, відділу забезпечення, гуртожитку.

Ректор університету Юрій Бошицький окреслив основні завдання інституту напередодні вступної кампанії та підготовки до нового навчального року, у тому числі підготовку оновленої освітньо-професійної програми Рівненського інституту.