Розширюємо співпрацю із новими партнерами на Сарненщині

22 Квітня, 2023

342702731_575316004404054_7182582186357299146_n.jpgДиректор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Іван ВЄТРОВ зустрівся із головою Сарненської міської ради Русланом СЕРПЕНІНОВИМ.
Голова Сарненської громади вибрав час у своєму щільному графіку, який в основному у ці воєнні часи скерований на допомогу ЗСУ, оборону краю.
Під час зустрічі домовилися про налагодження співпраці інституту із міською радою, закладами освіти; про об’єднання зусиль задля підвищення правової культури та правосвідомості школярів закладів освіти громади; про підписання наступного разу меморандуму про співпрацю.

На завершення Іван ВЄТРОВ передав для потреб працівників ради чотиритомник юридичної енциклопедії та матеріали про інститут.
    Голова Сарненської територіальної громади Руслан СЕРПЕНІНОВ висловив сподівання на плідну співпрацю та пообіцяв найближчим часом відвідати інститут.