Семінар- вікторина до Дня Конституції у бібліотеці РІ КУП НАНУ

18 Червня, 2021

Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку України, це  – утвердження багатовікового прагнення українського народу до незалежності власної держави. З нагоди відзначення 25 річниці ухвалення Конституції України у Рівненському інституті Київського університету права проводиться низка тематичних заходів. Вже відбулося 2 круглих столи на тему «Право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди: проблемні аспекти реалізації ст. 50 Конституції України» та «Історія конституційного процесу в Україні»; відкритий семінар  «Забезпечення конституційного права людини і громадянина на судовий захист», організовуються та проводяться й інші заходи.

53.jpg

55.jpg

54.jpg

Долучаючись до відзначення цієї події, бібліотека інституту не обмежилась організацією самої лише тематичної виставки, на якій були представлені правознавчі, історичні, довідкові документальні джерела, а й провела зі студентами першого курсу семінар- вікторину на тему  «Конституційні основи розвитку законодавства України». Студенти жваво дискутували щодо сьогочасного конституціоналізму, акцентуючи увагу на доцільності змін до Конституції, таких як, до прикладу,  надання особливого статусу окремим регіонам країни, реформам в частині правосуддя, тощо. Після обговорення був запропонований кросворд на знання Основного закону, переможцями у розгадуванні якого стали студентки гр. П-11 Заремба Вікторія , Громадська Анастасія та Василевська Василина.
   Відомо, що одним із принципів масової роботи бібліотеки є актуальність та незвичне трактування певних питань, що дозволяє підвищити зацікавленість читачів тією чи іншою темою, тому, беручи до уваги, що студентам сподобалась така форма роботи,  сподіваємось на продовження подібних заходів.