ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ !!! БІБЛІОТЕКА РІ КУП НАНУ ЗАПРОШУЄ ВАС У СВІТ ЮРИДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ!

27 Липня, 2020

Бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України – це навчально-науковий, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ вузу,  який налічує понад 20 тисяч примірників літератури. З них 75 % складає новітня юридична література, решта фонду – суспільно-політична, психолого-педагогічна, економічна, мовознавча  та з інших галузей знань. Частка навчальної літератури  – 75 % від загальної кількості.

97126976_2820290668299325_6597781610240671744_o.jpg
 123.jpg
 1234.jpg

Діяльність бібліотеки РІ КУП НАНУ спрямована на організацію бібліотечного, інформаційного та довідково-бібліографічного обслуговування користувачів, на формування, опрацювання, упорядкування і зберігання бібліотечних фондів, наукове і методичне забезпечення розвитку бібліотечної діяльності і підвищення професійного рівня персоналу. Головне завдання  бібліотеки як науково-освітнього, інформаційного підрозділу РІ КУП НАНУ – це науково-інформаційне забезпечення загальноосвітнього процесу і науково-дослідної роботи, сприяння популяризації знань, інтеграції науки, освіти і культури.

12345.jpg
12345678.jpg

1234567.jpg

Актуальне завдання  бібліотеки – збереження, примноження, раціональне використання інформації, забезпечення сприятливих умов для доступу до її фондів (як традиційних, так  і електронних).
   Обслуговування читачів здійснюється на абонементі та в читальному залі,  який розрахований на 27 посадкових місць.

1111.jpg

11111.jpg

22.jpg

У бібліотеці створено досконалий довідково-бібліографічний апарат: алфавітний та систематичний каталоги, систематична картотека статей, картотеки книгозабезпечення та монографій, картотека періодичних видань.

library.jpg

Бібліотека РІ КУП НАНУ тісно співпрацює з Рівненською державною обласною бібліотекою, Рівненським обласним краєзнавчим музеєм, Рівненською обласною бібліотекою для юнацтва, Центром підтримки громадських ініціатив «Чайка», Комітетом виборців України та ін. З метою профорієнтаційної роботи бібліотека РІ КУП популяризує свою діяльність серед учнів середніх навчальних закладів міста шляхом проведення тематичних бібліографічних оглядів, проведення екскурсій під час Днів відкритих дверей в інституті, безкоштовним обслуговуванням учнів та педагогічних працівників профільних класів середніх навчальних закладів міста та області.
    Сьогодні бібліотека гідно виконує своє призначення і має невичерпний просвітницько-культурний та науково-інформаційний потенціал.