Щиро вітаю викладачів та студентів, усіх працівників інституту з Різдвом Христовим та Новим роком!

25 Грудня, 2022

Непростий час переживає Україна та кожна родина, коли московитська навала вчергове посягає на нашу державну та територіальну цілісність. Цьогорічне Різдво ми відзначаємо зі смутком, багато родин спіткало непоправне горе, але ніхто не вправі посягати на нашу землю, рідну мову, культуру й історію, духовну спадщину й національні здобутки.
    Дорогою ціною ми повертаємо свою незалежність, свої історичні  й духовні начала, свою справедливість, тому Україна обов’язково переможе і вийде на щасливий шлях свого довгоочікуваного розквіту.
    За все це ми щиро завдячуємо Збройним Силам України! Усім Героям, загиблим за Україну! Усім родинам загиблих, які заплатили надто дорогою ціною!
    Слава Україні!  Героям слава!
    У ці святкові дні хай єднає нас любов до Матері-України, віра у її щасливе майбуття та надія на силу Божу, що здатна осінити наші серця мудрістю і виваженістю та, водночас, рішучістю і незламністю у нашому священному прагненні до Свободи, Державності, Життя!

Христос народився!
Славімо його!