ЩИРО ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ МАТЕРІ!

14 Травня, 2023

_viber_2023-05-14_11-55-44-031.jpgДень матері – зворушливе свято, адже найдорожче, що є у кожного в житті – це його МАМА!
Із самого дитинства і до віку кожен несе у своїй душі єдиний та неповторний образ мами, яка самовіддана у своїй любові до дитини, незважаючи ні на що.
Дякуємо, дорогі мами, за турботу, безсонні ночі, за мудрі життєві уроки.
Роль жінок в Україні завжди була особливою, а в час війни вона надзвичайна. Повномасштабне вторгнення московицького ворога принесло непоправної біди тисячам українським матерям, діти яких навіки стали ГЕРОЯМИ, бо віддали за свою країну найдорожче – своє життя! У цьому й неповторний героїзм їхніх матерів.
Жінки воюють на фронті, рятують поранених на полі бою, прикривають своїх дітей під обстрілами, героїчно народжують у підвалах, годують малюків у метро, та все ж не схилили голови й випромінюють непереборну силу та відвагу. Нехай якнайшвидше настане ПЕРЕМОГА й більше ніколи наші матері не будуть проводжати своїх дітей на війну, а матимуть лише втіху й задоволення від щасливої долі продовжувачів свого роду!
Любові й поваги Вам на вдячність від дітей!

Зі святом, дорогі МАТЕРІ! Україна пишається вами!
Дирекція РІ КУП НАНУ