Спільна тематична книжкова виставка РІ КУП НАНУ та Головного територіального управління юстиції у Рівненській області «Правові основи захисту прав дитини в Україні»

7 Червня, 2016

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти – гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини – необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, а й пріоритетний напрям політики нашої держави на майбутнє.
     Відомо, що у листопаді 1949 року Міжнародна демократична федерація жінок прийняла Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня. По всій країні в цей день проходять святкові заходи з цієї нагоди.
     Бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України разом з Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області підготувала спільну тематичну книжкову виставку «Правові основи захисту прав дитини в Україні». ЇЇ експонатами стали міжнародні та вітчизняні нормативно-правові документи з цієї проблематики, монографії, що окреслюють окремі юридичні аспекти захисту прав дитини, буклети та брошури з даного питання.

Окремо варто відзначити збірник наукових праць , виданий Київським університетом права НАН України, Асоціацією адвокатів України за підтримки Координаційної ради молодих юристів Міністерства юстиції України, «Міжнародний форум з прав людини», який також містить матеріали згаданої тематики.
      Сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства та бойових дій на території східних областей нашої держави. Саме ці проблемні питання висвітлюватимуться в подальших спільних заходах РІ КУП НАН України та Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області.

Підготувала зав.бібліотеки О.П.Сіончук