Спільна тематична виставка бібліотеки РІ КУП НАН та Головного управління юстиції в Рівненській області

12 Грудня, 2014

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та поглиблюючи співпрацю між Головним управлінням юстиції в Рівненській області та Рівненським інститутом Київського університету права НАН України, 11 грудня 2014 року в читальній залі навчального закладу організовано тематичну виставку «Соціальне призначення та юридична природа конституційних прав і свобод людини і громадянина». Завідувачем сектору правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів Головного управління юстиції у Рівненській області Р.Ю. Назарчук та  провідним спеціалістом цього ж сектору Н.В. Лушніковою-Квашею було надано методичні матеріали, розроблені головним управлінням юстиції (пам’ятки, буклети), періодичні видання Міністерства юстиції України, зразки документів та  рекомендації, необхідні громадянам України при захисті  своїх прав та інтересів в державних органах, установах , організаціях України.

Бібліотекарі РІ КУП НАНУ доповнили виставку науковою і навчальною літературою, систематизувавши монографії, підручники та навчальні посібники за рубриками: « Права людини та професійні стандарти для юристів», «Міжнародний захист прав людини» та «Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина в Україні».
     Завідувач бібліотеки КУП НАНУ Т.Ю. Ярошевська надала методичну допомогу в оформленні виставки.
     Сподіваємося, що тісна та плідна співпраця вузу та Головного управління юстиції і надалі залишатиметься запорукою активної участі студентської молоді в громадській, науковій та правопросвітній діяльності.