Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Спільна виставка бібліотеки РІ КУП НАНУ та Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

1 Червня, 2018

     Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти – гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини – необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, а й пріоритетний напрям політики нашої держави на майбутнє.
     Відомо, що у листопаді 1949 року Міжнародна демократична федерація жінок прийняла Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня. По всій країні в цей день проходять святкові заходи з цієї нагоди.

 img_1045.jpg
img_1041.jpg

    Бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України разом з Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області в особі  провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  Лушнікової Наталії Володимирівної підготувала спільну тематичну книжкову виставку «Правовий аспект та проблеми захисту прав дитини в Україні». ЇЇ експонатами стали міжнародні та вітчизняні нормативно-правові документи з цієї проблематики, монографії, що окреслюють окремі юридичні аспекти захисту прав дитини, буклети та брошури з даного питання.
      Сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства та бойових дій на території східних областей нашої держави. Саме ці проблемні питання висвітлюватимуться в подальших спільних заходах РІ КУП НАН України та Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області.