Співпраця РІ КУП НАНУ з територіальними громадами Рівненщини

26 Березня, 2021

1616748365524.jpg     Під час ділової поїздки по північних районах Рівненської області, метою якої була профорієнтаційна робота, директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Володимир Леонович Якимчук зустрівся з головою Рокитнівської селищної ради Таргонським Григорієм Миколайовичем.
   Ще працюючи на посаді начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Григорій Миколайович був надійним партнером нашого навчального закладу, всебічно підтримував розвиток інституту, долучався до проведення наукових заходів всеукраїнського та міжнародного масштабу, мистецьких акцій тощо. А цього разу допоміг вирішити організаційні питання профорієнтації у Рокитнівській селищній раді, до складу якої входить 25 населених пунктів.
   В.Л. Якимчук розглянув з селищним головою перспективи співпраці, а окремою темою для обговорення стала можливість отримання другої вищої освіти працюючими в ОТГ фахівцями, що є важливим для їх професійного зростання. Директор інституту, висловлюючи вдячність за розуміння і підтримку, подарував Г.М.Таргонському книги історичного та мистецького жанру. Селищний голова, в свою чергу, передав у фонд бібліотеки РІ КУП НАНУ працю, випущену у співавторстві з А. Герасимчуком «Русь-Україна. Факти і сенсації», в якій автори намагаються знайти незвичні факти в нашій історії, при цьому залучають картографічні і лінгвістичні матеріали і навіть дослідження в сфері генетики тощо.