СПІВПРАЦЯ З УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ ТА ЛІЦЕЯМИ ВАРАША

17 Березня, 2023

16 березня 2023 р.  директор Рівненського інституту київського університету права НАН України Іван ВЄТРОВ разом із завідувачем кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Віктором ТКАЧУКОМ зустрілися із начальницею управління освіти Вараської міської ради Оленою Корень та її заступником Анатолієм Горайчуком. Предметом зустрічі було обговорення питань співпраці з управлінням освіти та закладами загальної середньої освіти щодо правової освіти школярів, залучення старшокласників до проведення заходів, що організовують викладачі та студенти інституту. Для всіх закладів освіти директор передав чотиритомники юридичної енциклопедії.

91.jpg
90.jpg

89.jpg

Опісля було проведено профорієнтаційну зустріч зі старшокласниками Вараського лійцею № 2, які з цікавістю розпитували про роль та розвиток права в Україні. Директор ліцею Яна Горегляд запевнила, що у випускників їхнього ліцею збільшується інтерес та відповідальне ставлення до розбудови правової держави.