Співробітники Київського університету права НАН України волонтерять на благо нашої країни

1 Квітня, 2022

З початком повномасштабної війни РФ проти України студенти і співробітники Київського університету права НАН України не змогли залишитися осторонь і допомагають всім, чим можуть, щоб перемогти агресора. Хтось займається волонтерством, гуманітарною допомогою, а хтось – став до лав територіальної оборони та Збройних Сил України.

КУП НАН України разом з київськими волонтерами організували на кухні університету випічку свіжого хліба для мешканців столиці. За короткий час з 500 кг борошна було випечено понад 3 тис. буханок хліба.

hlib.jpg

Окрім того, співробітники університету збирають кошти для ЗСУ та батальйонів територіальної допомоги, допомагають волонтерам, постраждалим від війни та вимушеним переселенцям у вирішенні юридичних питань, плетуть маскувальні сітки для армії, допомагають сортувати та доставляти гуманітарну допомогу.

Поряд з цим, адміністрація університету докладає всіх зусиль для організації роботи університету під час воєнного стану. Тимчасово центр управління університетом було переміщено до філії установи у м. Ужгород.

Університет здійснює широке інформування про воєнну агресію з боку РФ, готує звернення до закордонних колег, партнерів із закликами засудити дії Росії та надати допомогу народу України.

Продовжується робота над випуском чергового номеру науково-теоретичного щоквартальника – «Часопис Київського університету права». Двічі на тиждень проводиться ректорат. А з 4 квітня планується відновлення освітнього процесу для випускних курсів бакалаврату у дистанційному форматі.

Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України