СТАРТУВАВ ІІ СЕМЕСТР. РОБОЧА НАРАДА КОЛЕКТИВУ ІНСТИТУТУ З РЕКТОРОМ ЮРІЄМ БОШИЦЬКИМ

1 Лютого, 2023

Незмінна увага до роботи Рівненського інституту як структурного підрозділу Київського університету права, консолідація науково-педагогічного потенціалу, турбота про належне забезпечення освітнього процесу – це пріоритетні засади роботи ректора і його стратегічні напрацювання, пов’язані із  потребою якісної підготовки юристів. На зустрічі було обговорено основні шляхи організаційної трансформації освітнього процесу РІ КУП НАНУ у ІІ семестрі 2022—2023 навчального року в умовах війни. Ректор Київського університету права НАНУ Юрій БОШИЦЬКИЙ наголосив на тому, що нові реалії воєнного стану ставлять щоразу вищі вимоги до педагогів та націлюють на потребу формування електронного освітнього контенту. У зв’язку з цим йдеться про зростання ролі електронних засобів комунікації зі студентами, необхідність оволодіння онлайн-технологіями, актуалізацію у навчанні освітнього потенціалу мережі Інтернет, що пропонує візуалізацію професійного досвіду шляхом проведення відеоконференцій, презентацій, використання електронних інтерактивних енциклопедій та словників. Це значною мірою інтенсифікує процес засвоєння знань та підвищує якість професійної підготовки здобувачів вищої освіти, а використання  інноваційних підходів у сучасній дидактиці викладачів визначає рівень їхньої кваліфікації.

dsc_2854.jpg

dsc_2852.jpg

dsc_2855.jpg

Під час зустрічі було обговорено питання використання наукового потенціалу базового закладу для забезпечення якості освітнього процесу у Рівненському інституті, проведення спільних наукових заходів та залучення до них студентів. Окремо йшлося про підготовку до друку посібників та дидактичних матеріалів викладачів.
    Особливий акцент було поставлено на підвищенні конкурентоспроможності закладу, що визначається затребуваністю  випускників на ринку праці. З цією метою важливою є  репрезентація досягнень випускників РІ КУП НАНУ, обговорення критеріїв їхнього професійного успіху, їх актуальність для сучасного ринку праці.