Стефанія УКРАЇНЕЦЬ визнана кращим викладачем 2023 року

8 Лютого, 2024

Київський університет права НАН України пріоритетною складовою своєї  діяльності зазначає формування новітнього сучасного педагогічного мислення та  рівня викладання, удосконалення професійної компетентності науково-педагогічних працівників, виявлення і поширення інноваційної педагогічної діяльності, реалізація творчих пошуків науково-педагогічних працівників, удосконалення їх фахового рівня тощо.

Цьогоріч адміністрація університету відзначила як кращого працівника завідувачку кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права Стефанію УКРАЇНЕЦЬ.

Директор інституту Іван ВЄТРОВ, щиро вітаючи Стефанію Ярославівну  з визнанням її Кращим викладачем року, вручив цінний подарунок від ректора КУП НАНУ, професора Юрія БОШИЦЬКОГО та грамоту за плідну працю і вагомий особистий внесок у розбудову університету.

Колектив Рівненського інституту Київського університету права НАН України  приєднується до вітань на адресу Стефанії Ярославівни та бажає їй здоров’я, професійної наснаги та подальших науково-педагогічних звершень.