Студент І курсу РІ КУП НАНУ Назар Вознюк виборов «бронзу» у змаганнях на Кубок України з українського рукопашу «Спас»

14 Листопада, 2018

Змагання відбуваються щорічно в м. Запоріжжя під егідою Міністерства молоді та спорту України, ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас», Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас, Запорозьке Військо Низове «Запорозька Січ».

img-c7583bd7a5b4f37a12fb75adcff1c217-v.jpg

img-13ef3d869ae9a09e2ceec54d68086369-v.jpg

Метою проведення чемпіонату є розвиток та популяризація українського рукопашу “Спас” як національного виду спорту, розвиток шкіл та стилів національних бойових мистецтв та вшанування пам’яті командуючого УПРА Н.І. Махна.
     «Мені вдалося перебороти хвилювання, ‒ зізнається Назар,‒ перемога далася нелегко, хоча це не рубіж. Я відчуваю, що міг би зійти на вищу сходинку».
     Вітаємо Назара і зичимо йому нових перемог, які прославлять наше місто, Україну і, безперечно, Рівненський інститут Київського університету права.