Студент ІІІ курсу РІ КУП НАНУ Назарій Бурячинський став стипендіатом міського голови

9 Березня, 2016

Ця премія ось уже кілька років поспіль присуджується  кращим студентам вищих навчальних закладів   за відмінне навчання та активну громадську діяльність. Такі нагороди  представники РІ КУП НАНУ отримують щорічно.

І це не просто визнання особистих заслуг окремого студента, кожен представляє свій заклад, уособлюючи його досягнення та здобутки. Надзвичайно важливим є і сам контекст процедури нагородження. Він формується під час тривалої співпраці із міським головою. Підвалини цієї співпраці давно закладені ректором, заслуженим юристом України Юрієм Ладиславовичем  Бошицьким  ?  міський голова є частим гостем РІ КУП НАНУ.
     Саме із його рук Назарій Бурячинський отримав відповідний сертифікат.