Студент РІ КУП НАНУ представив Рівненщину на чемпіонаті України зі стрільби з лука

8 Травня, 2018

19-24 квітня у Новій Каховці, на  стадіоні «Динамо», відбувся чемпіонат України зі стрільби із лука –  класичного та блочного, серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК. У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з різних куточків України.
        Відкривали змагання заступник голови обласної ради «Динамо» Роман Русаль, віце-президент федерації стрільби з лука України Валерій Булко та головний суддя змагань Вадим Резніков.

2.jpg

3.jpg

Рівненщину представила команда, учасником якої є студент 4-го курсу РІ КУП НАН України Роман Гов’ядовський. Уже вкотре наші земляки доводять свою майстерність, завойовуючи призові місця. На цьому чемпіонаті України команда зайняла друге місце, з чим ми і вітаємо спортсменів і щиро бажаємо подальших звершень та перемог!