Студент РІ КУП НАНУ виборов золото на ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді

7 Вересня, 2017

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту, який був започаткований Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту.

Напередодні  свята доцільно згадати, що цьогоріч відбулися дві знакові події в цій галузі – ХІІІ літня Універсіада України та ХХІХ Всесвітня літня Універсіада 2017 року, яка відбулась в м. Тайбей (Китай). З великою приємністю хочемо відзначити, що представник Рівненського інституту Київського університету права НАН України Роман Гов’ядовський – студент 4-го курсу, у складі збірної студентської команди Рівненської області, виборов золоту медаль в особистому заліку в стрільбі з лука та був включений до студентської збірної України на Всесвітню Універсіаду. До слова, наша команда зайняла у підсумку шосте загальнокомандне місце серед 142 країн світу.

Від щирого серця вітаємо Романа, та в його особі всіх спортсменів, з наступаючим святом і бажаємо наполегливості та наснаги, удачі в підкоренні нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!

roman1.jpg
 roman2.jpg