Студент Рівненського інституту КУП НАН України Хілінський Максим отримав заслужену подяку від міської влади Рівного

25 Червня, 2012

Уже традиційно до дня молоді, що святкується в останню неділю червня, міська влада Рівного відзначає активну та перспективну молодь міста.     Цьогоріч свою заслужену подяку з рук секретаря Рівнеради Андрія Грещука отримав студент третього курсу Рівненського інституту КУП НАНУ Максим Хілінський. Нагородження відбувалось 22 червня у залі засідань Рівненського міськвиконкому.

Лише шістнадцятеро активістів з усього міста були відзначені. Як подарунок молодь отримала також книги Т.Г. Шевченка, що, звичайно, виховують дух патріотизму та любові до держави.     Максим Хілінський є заступником голови студентської ради РІ КУП НАНУ, помічником депутата Рівненської обласної ради, організатором благодійних акцій та форумів не тільки в інституті, а й в Рівненській області.