Студентка Рівненського інституту Київського університету права НАНУ взяла участь у тренінгу “Адвокація молодіжних питань у громаді”

18 Вересня, 2024

Анастасія Тарасенко, студентка І курсу Рівненського інституту КУП НАН України стала учасницею тренінгу “Адвокація молодіжних питань у громаді”, який відбувся 13-15вересня у конференц-залі готелю Optima м. Рівного.

Навчальний захід провели експерти проєкту Марія Орлова та Олександр Чижевський. Метою тренінгу було надання учасникам знань та навичок, необхідних для ефективної адвокації молодіжних питань, допомогти зробити та реалізувати план адвокаційної кампанії, спрямованої на позитивні зміни в місцевій політиці та практиці.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з основними поняттями та принципами адвокації, попрактикувалися встановлювати цілі для адвокаційних кампаній, дізналися про різні стратегії та інструменти адвокації і попрацювали над покроковими планами адвокаційних кампаній.