СТУДЕНТСЬКА ТУРБОТА У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

20 Листопада, 2023

Студенти Рівненського інституту КУП НАН України Владислава Стецюк, Данило Філюк, Олена Ткачук, Андрій Стафійчук, Маріамна Демчук та Анастасія Васильчук уже традиційно турботливо провели час із вихованцями Рівненського обласного реабілітаційного центру, на це й раз у Всесвітній день дитини.

????“Даним приїздом до діток ми хотіли ще раз нагадати кожному, що діти – це найкраще, що у нас є. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя… Піклування про дітей, їх майбутнє – головний обовʼязок батьків, суспільства та держави.”, – зазначає Данило.
????“Давайте ніколи не забувати, що ці маленькі люди потребують ласки, любові, уваги й турботи. Нехай усі діти будуть здорові, щасливі і зростають під мирним небом. Варто згадати мудрі слова В.О.Сухомлинського, який зазначав: «Кожна дитина повинна бути щасливою». Такі прості, всім зрозумілі, слова, але в той же час вони мають надважливий сенс дитинства. Тож, бережіть дітей і даруйте їм позитивні емоції.”, – додає Владислава.