Студентський актив РІ КУП НАНУ відвідав Рівненський військовий госпіталь

12 Червня, 2015

До цього візиту студенти готувалися особливо ретельно. Вони підготували не тільки цікаву концертну програму, а й зібрали бібліотечку улюблених книг, настільні ігри та листівки для бійців – учасників АТО.

Кожен номер поранені зустрічали оплесками. Для них у цей день  звучали   українські народні та естрадні пісні,  твори українських композиторів, вірші про любов та Батьківщину. Таким чином студенти намагалися підтримати моральний дух захисників України, висловити їм слова подяки та побажання одужати і реалізувати свої життєві задуми і плани.
     Від командира військової частини Т.П.Кульчинського студентський актив отримав подяку за моральну та духовну підтримку поранених бійців.

Важливо також підкреслити, що захід відбувся у рамках загальноуніверситетського проекту «Діти народжуються не для війни» за підтримки ректора, професора КУП НАНУ Юрія Бошицького.