Студенти 4 курсу РІ КУП НАН України відвідали Рівненську обласну прокуратуру

2 Грудня, 2020

Щорічно 1 грудня в Україні відзначається професійне свято – День працівників прокуратури.
   Рівненський інститут КУП НАН України щиро вітає всіх працівників прокуратури зі святом та бажає професійних успіхів на шляху зміцнення законності, захисту прав та інтересів фізичних і юридичних осіб, протидії злочинності.

_viber_2020-12-01_00-12-44.jpg

_viber_2020-12-01_00-11-22.jpg
 _viber_2020-12-01_00-11-43.jpg

З нагоди зазначеного свята студенти 4 курсу РІ КУП НАН України відвідали Рівненську обласну прокуратуру. Екскурсію музеєм провів голова ради ветеранів прокуратури Рівненської області О.В. Коташевський. Олександр Васильович розповів про етапи становлення та розвитку прокуратури; долю виставлених експонатів; факти про події, які відображені на світлинах. Студенти задавали безліч питань щодо дотримання гендерної рівності серед працівників органів прокуратури, відмінностей повноважень прокурорів під час досудового розслідування злочинів на різних етапах становлення прокуратури, ставлення екскурсовода до напрямів реформування прокуратури та багато інших.
    Адміністрація РІ КУП НАН України висловлює подяку керівнику Рівненської обласної прокуратури Рудницькому А.М. та голові ради ветеранів Коташевському О.В. за активну участь у заходах, які організовує інститут, та сподівається на подальшу співпрацю.