Студенти ІІ курсу РІ КУП НАНУ взяли участь в політико– культурному діалозі

18 Лютого, 2012

Уже вкотре  завдяки тісній співпраці бібліотеки Рівненського інституту  Київського університету права НАН з Рівненською обласною  бібліотекою для юнацтва 16 лютого 2012 року в конференц-залі Рівненського інституту КУП НАН України відбувся політико – культурний діалог на тему «Сучасні молодіжні субкультури».     Провідний спеціаліст відділу мистецтва Тарковська Н.В., доповнюючи свою розповідь слайд-шоу, охарактеризувала основні течії молодіжної культури. На актуальності цієї теми в сучасному суспільстві зупинилася також викладач кафедри гуманітарних дисциплін Дикун Г.П.      Субкультура – це система цінностей, установок способів поведінки і життєвих стилів певної соціальної групи. Це культура молодого покоління, яке володіє загальним стилем життя, поведінки, групових норм, цінностей та переконань.

Студенти взяли активну участь в обговоренні проблем субкультур та висловили власне ставлення до окремих з них. Цікавими були думки Назара Бенецького, Тетяни Левченко, Артема Дронова, Дарини Корнійчук.      На завершення діалогу студенти дійшли висновку, що сучасні субкультури є цікавою темою для дослідження, обговорення, але неприйнятні як власний  світогляд.