Студенти-юристи РІ КУА НАНУ на власні очі побачили «Брехню»

11 Березня, 2020

Студентське життя крім наполегливого навчання передбачає і духовний розвиток особистості. Відвідування театру майбутніми юристами має на меті просвітницьку, естетичну місію. Серед широкого репертуару Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру студенти обрали драму «Брехня» за Володимиром Винниченком. У драмі порушується проблема зіткнення розуму і моралі, їх взаємопов’язаність і взаємозумовленість. Письменник не заперечував мораль як таку, він лише шукав моделі нової моралі, яка б замінила стару — лицемірну й анахронічну. Майстерна гра рівненських акторів полонила: душевно, проникливо, емоційно.Дивилися на одному диханні. Перегляд драми дав можливість переосмислити «прості істини», ставлення до того, яка є «правда» та «брехня». За задумом режисера брехня буває вся в білому.  По закінченні вистави глядачі аплодувала акторам стоячи.

img-5fc36da16b7ecd9f7455f5a866173538-v.jpg

11.jpg

22.jpg

Ініціативу студентів відвідати театр підтримали завідувач кафедри загальнотеоретичних дисциплін Олена Матвійчук та ст. викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Дикун