Студенти КУП НАН України відвідали соціальне ток-Нешоу з Реною Назаровою «Київський форум»

14 Вересня, 2010

31 серпня 2010 року на запрошення ректора КУП НАН України Бошицького Юрія Ладиславовича студенти університету відвідали соціальне ток-Нешоу з Реною Назаровою «Київський форум», основною темою якого став початок навчального року у столиці, а зокрема: чи потрібна 11-річка в школах; скільки має коштувати вища освіта, результати вступної кампанії та до чого ще слід готуватися школярам та студентам.

«Київський форум» – телепередача, що виходить у прямому ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії (КДР ТРК) ще з травня 2007 року. Мета програми – висвітлення актуальних для киян проблем і подій у місті Києві та Україні.

Гостями студії 31 серпня 2010 року були: Віра Горюнова – начальник ГУ освіти та науки КМДА; Ольга Айвазовська – голова правління Громадянської мережі «Опора»; Станіслав Ніколаєнко – екс-міністр освіти та науки України (2005-2007 рр.); Галина Левківська – проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи КУП НАНУ та інші.

Питання, які обговорювалися у студії, були досить дискусійними: відсутність підручників та проблема фінансування з боку держави, плюси та мінуси повернення на 11-річну освіту, узаконення поборів у навчальних закладах, відсоток бюджетних місць, недостатній рівень якості освіти, зменшення кількості вишів, розробка стратегії по подоланню освітянської кризи та інші важливі питання у сфері освіти України.

Дуже влучними були слова експерта ток-шоу з даної тематики Галини Левківської про те, що «ми повинні говорити, перш за все, про якісну освіту у вищих навчальних закладах. Тому що ґрунтовні знання студентів – глибокі їх життєві переконання».

Загалом тема ток-шоу була дуже актуальною, мала на меті проінформувати населення держави про останні події у сфері освіти, дати загальні настанови та поради на наступний навчальний рік студентам та школярам.