Студенти КУП НАНУ взяли участь Всеукраїнському Військово-патріотичному зборі

26 Вересня, 2010

З 24-26 вересня 2010 р. студенти Київського університету права НАН України взяли участь Всеукраїнському Військово-патріотичному зборі присвяченому Дню Партизанської слави і визволення Києва від фашистської навали, який пройшов під гаслом «Наш святий обов’язок – пам’ятати тих, хто відстояв свободу заради майбутнього».

Збори відбулися під патронатом Президента України Януковича В.Ф. на території військової частини А1815 для студентів ВНЗ 1-4 курсів та учнів 9-11 класів шкіл, молодих людей з активною громадською та політичною позицією, які прагнуть саморозвитку та самореалізації. На відкритті були присутні офіційні особи: Глава Адміністрації Президента України Льовочкін С.В., віце-прем’єр-міністр Сівкович В.Л., міністр оборони України Єжель М.Б., керівництво Чернігівської області.
Організатором виступила – ВГО «Громадський рух «За Майбутнє», основна мета якої – об`єднання молоді, стимулювання підвищення її суспільної активності , формування активної життєвої позиції громадянина України, підготовка до служби у лавах Збройних Сил України.

Військово-патріотичний збір – це принципово новий молодіжний фестиваль. В ньому закладена військово-патріотична тематика. Під час IV Військово-патріотичного збору студенти Київського університету права НАН України ознайомились з життям і побутом солдатів, військовою технікою.
Кожен учасник зміг відчути себе військовозобов’язаним та прожити 3-4 дні на полігоні у колі однодумців. Проект супроводжувався спортивними змаганнями, проведенням стройового огляду, військовими навчаннями, туристичною та культурною программою.