Студенти Київського університету права НАН України відвідали визначні місця та пам’ятки міста Глухова

3 Червня, 2015

У рамках загально університетського проекту «Пізнай свій рідний край» , що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького 28-29 травня 2015 року студенти мали можливість ознайомитися з історичними спорудами, пам’ятками міста Глухова.

Серед цих споруд є символ міста, найвища топографічна точка місцевості – башта водогону заввишки 42 метр. З самої найвищої точки башки делегація побачила кордон між Російською Федерацією та Україною, який розташований приблизно за 15 км від споруди. Призначення цієї споруди ХVIII століття – Путилівські ворота Глухівської фортеці. Також відвідали Трьох – Анастасіївську церкву XVIII ст., побудовану на замовлення Анастасії Терещенко. Знаковою подією для гостей було відвідування Музею історії університету, в якому навчався Олександр Довженко. До музею був переданий стіл, виготовлений власноруч О. Довженка та його найкращим другом. Також нам повідомили, що тут навчалися прабабусі Табачника та мати В. Ющенка. Екскурсія по історичній гетьманській столиці завершилась відвіданням чоловічого ставропігійного монастиря Свято-Різдва Богородиці Глинська Пустинь.

Студенти І курсу щиро дякують ректору Юрію Бошицькому за надану можливість взяти участь у роботі засідання круглого столу та доторкнутися до рідного краю Олександра Довженка.

Куліковська Вікторія

студентка групи ПБ-11