СТУДЕНТИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З РОБОТОЮ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ

11 Жовтня, 2023

🧑‍🎓10  жовтня 2023 року студенти 2 та 3 курсів Рівненського інституту Київського університету права на чолі зі старшим викладачем Андрієм Холоденком відвідали Рівненську обласну прокуратуру в рамках плану заходів до Дня юриста.
👆Про володіння необхідними компетентностями у щоденній прокурорській  практиці поділилися зі студентами начальники та представники відділів:
✅запобігання й протидії корупції;
✅захисту інтересів дітей та протидії насильству;
✅кадрової роботи та державної служби;
✅нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтримання публічного обвинувачення;
✅представництва інтересів держави з питань земельних відносин;
✅забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції.
🟢Вони розповіли студентам про особливості своєї роботи, вимоги до сучасного прокурора та про те, як змінилась структура після реформування. Прокурори поділилися також своїми історіями вибору професії, міфами та реальністю, з якими доводиться працювати щодня.
🟢Студентів також проінформовано про порядок стажування та працевлаштування в органи прокуратури.
🟢Ветеран прокуратури  Олександр  Коташевський у музеї історії прокуратури розповів про її становлення на Рівненщині.
🟢Студенти висловили свою вдячність за цікаву зустріч, яка безумовно стала ще одним кроком на шляху до оволодіння професії правника.

qq1.jpg

qq2.jpg