Студенти – першокурсники РІ КУП НАН України отримали подарунок до Дня юриста

7 Жовтня, 2015

Колектив Рівненської державної обласної бібліотеки вирішив привітати студентів та викладачів Рівненського інституту Київського університету права з Днем юриста. Адміністрацією найбільшої на Рівненщині книгозбірні було запропоновано безкоштовний запис до бібліотеки на 2015-2016 навчальний рік.
     Крім цього, завідувач відділу абонементу РДОБ Наталія Іванівна Слимак провела ознайомчу екскурсію по структурних підрозділах, розповіла про основні правила користування бібліотекою, познайомила з надзвичайно цікавими тематичними виставками та інсталяціями, що експонуються на даний час в стінах бібліотеки.

Зважаючи на поглиблену увагу до вивчення іноземних мов в Київському університеті права, вона повідомила студентів про існування «English Club» , де за участю волонтерів Корпусу Миру можна поспілкуватися із учнями, студентами, викладачами, які відвідали США за освітніми програмами, переглянути американські художні та документальні фільми, вдосконалити знання англійської мови, засвоїти граматику та просто цікаво провести дозвілля.