Студенти-першокурсники РІ КУП НАНУ відвідали Рівненську державну обласну бібліотеку

20 Вересня, 2021

Традиційним для продовженням співпраці між бібліотекою Рівненського інституту Київського університету права НАН України та Рівненською державною обласною бібліотекою стало ознайомлення першокурсників нашого університету з діяльністю цієї книгозбірні. Завідувач відділу абонементу РОДБ Слимак Наталія Іванівна провела екскурсію структурними підрозділами, розповіла про їх форми та методи роботи, наголосила на новітніх технологіях, що застосовуються в роботі сучасних пунктів бібліотечного обслуговування. Цікавим та змістовним став огляд новинок художньої літератури, подарованої Українським  інститутом книги.

161.jpg
 163.jpg
 160.jpg

Оскільки, знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, студенти зацікавилися плановими заходами відділу документів іноземними мовами Рівненської обласної державної бібліотеки. Його завідувачка – Волкова Світлана Олександрівна– зазначила, що саме цей відділ тісно співпрацює з провідними світовими фондами та організаціями, які забезпечують безпосереднє спілкування зі своїми представниками – «носіями мови».
   Відзначивши надзвичайно активну участь студентів і викладачів РІ КУП НАНУ в проведенні масових заходів їхньої бібліотеки, працівники книгозбірні запевнили в  своєчасному виконанні будь – яких інформаційних запитів наших студентів та індивідуальному підході до кожного з них.