Студенти РІ КУП НАН України, організували на спомин про хрещення Ісуса Христа купання в озері

30 Січня, 2012

19 січня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських у християнських  храмах відбуваються святкові богослужіння та освячення води. Хрестом і молитвою освячуються найближчі річки, озера та криниці. У цей час  вода в них стає цілющою, наповнює життєдайною енергією і дарує людям здоров’я й наснагу й захищає від лиха.        Цього дня студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України   з   ініціативи  комісії  зовнішніх зв’ язків (зам.голови комісії Литвін Валерія, Терещук Олександра, Карпишин СергійОлег Кондратюк) організували  купання в озері.     Комісія Зовнішніх Зв’язків побажала всім студентам  з нагоди свята Водохреща  міцного  здоров’я, миру, добра, сімейної злагоди та нових звершень на благо усім!