Студенти РІ КУП НАН України прийняти участь в семінарі на тему: «Відкриті виборчі списки. Європейський досвід і виклики для України»

23 Березня, 2012

21 березня 2012 року студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України запросили прийняти участь в семінарі на тему: «Відкриті виборчі списки. Європейський досвід і виклики для України».Цей семінар був організований Рівненською обласною громадською організацією  «Комітет виборців України» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем .

Семінар відвідали  інспектор з виховної та методичної роботи  Сумченко Н.М. та студенти нашого закладу (Барилюк  І., Герасимчук Н. ,Корнійчук Н., Левчук Ю., Крутень А.) Привернули увагу виступи О. Горецького голови Рівненської обласної громадської організації « Комітет  виборців України» та Конончук  Світлани керівника політичних досліджень  (УНЦПД) м.Київ . Вони надали інформацію про передвиборчу  ситуацію в області.  Наші студенти прийняли активну участь в обговоренні оцінки законодавчого регулювання проведення виборів , також їх  зацікавили моделі  голосування в різних країнах світу.
      Жваво обговорювалися проблеми закритих списків, які не відповідають демократичним засадам , зокрема право на участь в управлінні державними справами,  засадам вільного прямого виборчого права.